.
 .:: Firma Profili ::.
.

ÖZDEN YATAĞANLI; Maden ve Kömür işletme makinaları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız;

Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta, sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak;

maden makinaları, kömür işletme makinaları, kömür vagonları, krom vagonları, Tumba ve Ray döneri, Bunker ve silosu, Kömür Elek sistemleri, maden ocağı havalandırma aspiratörleri ve maden makinaları ekipmanlarından oluşmaktadır.

Misyonumuz; 

Faaliyet Maden ve Kömür işletme makinaları imalat sektöründe sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Vizyonumuz; 

Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak.

Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Yakup ÇİMEN Mustafa ÇİMEN
Yönetim Kurulu Başkanı Genel Müdür